-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання послуг для оздоровлення дітей
Тендер Prozorro UA-2019-05-13-001424-a
Торги відмінено
1 617 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 170.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 170.00 UAH
Номер:
a0ae519485e84ef3b204686a11a722fa
Внутрішній номер закупівлі:
3338625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-13-001424-a
Замовник:
Департамент освіти Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141532
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Винница, вул. Соборна, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Білоконний +380432651101 bilokonnyi_cbfs@ukr.net http://www.vmr.gov.ua/Executives/Lists/DepartmentOfEducation/Default.aspx
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 617 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 170.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
48 510.00 UAH
Період уточнення:
13.05.2019 14:46 - 19.05.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2019 14:46 - 29.05.2019 00:00
Аукціон:
з 29.05.2019 13:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник гарантує оплату вартості надання Послуг оздоровчого закладу шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця у відповідності із ч.1 ст.49 Бюджетного кодексу України за фактом надання Послуг. Замовник проводить оплату вартості Послуг частинами (за відповідну оздоровчу зміну) після надання Виконавцем актів наданих Послуг по закінченню кожної із змін. У разі відсутності коштів на поточному рахунку Замовника, Замовник має право здійснити розрахунок за надані Послуги протягом 3 банківських днів з дня надходження коштів на його поточний рахунок. Замовник не несе відповідальності за затримку банком перерахованих (списаних з рахунку Замовника) коштів, які не зараховані на рахунок Виконавця з вини банку. Замовник бере на себе зобов’язання, щодо виконання умов Договору тільки в разі затвердження кошторисних призначень належним чином та в рамках фактичних надходжень коштів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання послуг для оздоровлення дітей (Джерело фінансування - доходи міського бюджету)
Кількість
210 штуки
Період постачання
до 21.08.2019
Інформація про скасування
Номер:
c07fa25e6a7e46b09532df9b5a1ce661
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Керуючись абзацом 4 частини 2 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», торги за ДК 021:2015 – 55240000-4 – Послуги центрів і будинків відпочинку (Придбання послуг для оздоровлення дітей), ідентифікатор закупівлі – UA-2019-05-13-001424-a, визнано такими, що не відбулись у зв'язку із скороченням видатків на здійснення закупівлі.
Дата опублікування:
22.05.2019 17:25
Статус:
Виконано