-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво тролейбусної лінії по вул. Лазурній та вул. Озерній у м. Миколаєві (ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2019-04-17-001144-a
Завершена
36 665 590.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 183 327.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 183 327.95 UAH
Номер:
2609bc8ed0214b5a9639dd1ae3df9cc7
Внутрішній номер закупівлі:
3331762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-17-001144-a
Замовник:
КП Миколаївської міської ради "Капітальне будівництво міста Миколаєва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38457747
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артюх Костянтин Вікторович +380512471241 kpkb100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
36 665 590.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
183 327.95 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
180 000.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2019 13:03 - 22.04.2019 22:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2019 13:03 - 02.05.2019 22:00
Аукціон:
03.05.2019 12:35 - 03.05.2019 12:56
Період кваліфікації:
03.05.2019 12:56 - 08.05.2019 16:56
Період завантаження договору:
03.05.2019 12:56 - 23.05.2019 12:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво тролейбусної лінії по вул. Лазурній та вул. Озерній у м. Миколаєві (ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СВЕТОЛЮКС-ЭЛЕКТРОМОНТАЖ"
Оскарження: 03.05.2019 12:56 - 19.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30975988
-
Контактна особа:
Рогульська Юлія Юріївна +380512589400 electro.svetolux@gmail.com
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131-В
Оскарження: 03.05.2019 12:56 - 19.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
33 342 901.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
32 976 245.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.05.2019 16:56
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "Миколаївміськбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31192569
-
Контактна особа:
Жендубаев Михайло +380505750226 mmbud@mail.ru
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, миколаїв, вул. Кузнецька 56
Початкова пропозиція
33 252 117.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
33 068 789.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
a347a593ff4b455585487ebe533c78f4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-17-001144-a-a1
Постачальник:
ТОВ "СВЕТОЛЮКС-ЭЛЕКТРОМОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30975988
-
Контактна особа:
Рогульська Юлія Юріївна +380512589400 electro.svetolux@gmail.com
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131-В
Номер договору:
1/19-ПД
Сума договору:
32 268 663.82 UAH з ПДВ
Сума договору:
26 890 553.18 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.05.2019 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
28.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний