-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мобільна сортувальна лінія для сортування твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2019-04-24-002093-b
Технічні вимоги згідно тендерної документації
Торги не відбулися
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
Номер:
337d276017314c3988fc67590bf833e3
Внутрішній номер закупівлі:
3330980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-24-002093-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
55 000.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2019 14:50 - 01.05.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2019 14:50 - 11.05.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мобільна сортувальна лінія для сортування твердих побутових відходів
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2019