-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Тендер Prozorro UA-2019-04-23-001847-b
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Торги не відбулися
112 720 344.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
Номер:
92169ba98bf842778d8984ddc0a9a54b
Внутрішній номер закупівлі:
3329564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-23-001847-b
Замовник:
Бериславська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені В.К.Сергеєва
×
-
Код ЄДРПОУ:
24751610
-
Адреса:
74300, Україна, Херсонська область, Берислав, Шевченко, 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазебник Олександр 0554676668 berislavdush@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
112 720 344.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
500 000.00 UAH
Період уточнення:
23.04.2019 13:59 - 30.04.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2019 13:59 - 10.05.2019 00:00
Аукціон:
10.05.2019 15:34 - 10.05.2019 15:55
Період кваліфікації:
10.05.2019 15:55 - 21.05.2019 09:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГАРТ БУД"
Оскарження: 10.05.2019 15:55 - 01.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35987296
-
Контактна особа:
Гордієвич Богдан Вікторович +380637979337 bogartender@meta.ua
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Бабушкінський район ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА буд. 122
Оскарження: 10.05.2019 15:55 - 01.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
109 995 567.51 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
109 995 567.51 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.05.2019 08:56
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРПРОЕКТМОНТАЖБУДСЕРВІС"
Оскарження: 21.05.2019 08:56 - 01.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40719491
-
Контактна особа:
Генгель Олександр Васильович +380962840172 gav@ipmbs.com.ua
-
Адреса:
49101, УКРАЇНА, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Центральний район ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА буд. 44 оф. 102
Оскарження: 21.05.2019 08:56 - 01.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
112 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.05.2019 09:14
Документи
7
Скарги
0