-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані (Первинний робочій інструмент)
Тендер Prozorro UA-2019-04-25-000695-b
додаток 1 до оголошення про проведення закупівлі (кутова шліфмашина, шурупокрут, електролобзик електродриль, термофен)
Торги відмінено
26 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 520.00 UAH
мін. крок: 2% або 520.00 UAH
Номер:
145ab7b574e24233ae2a3ca050385ca7
Внутрішній номер закупівлі:
3327903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-25-000695-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бул. Т. Шевчека 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пащенко Любов 380442352262 kpkpvfp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
520.00 UAH
Період уточнення:
25.04.2019 10:49 - 26.04.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2019 11:00 - 02.05.2019 11:00
Аукціон:
03.05.2019 11:22 - 03.05.2019 11:55
Період кваліфікації:
з 03.05.2019 11:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані (Первинний робочій інструмент)
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 27.05.2019
Інформація про скасування
Номер:
f5496eac234c47b1acb10ee34af2c297
Опис причини скасування:
В зв’язку з внесенням змін до технічних характеристик предмета закупівлі.
Дата опублікування:
10.05.2019 13:52
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗУБКОВ ВОЛОДИМИР ПРОКОПОВИЧ"
Оскарження: 03.05.2019 11:55 - 13.05.2019 12:56
×
-
Код ЄДРПОУ:
2269823153
-
Контактна особа:
Володимир Зубков +380632325210 zubkov@abv.bg
-
Адреса:
04211, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛАЙОША ГАВРО, будинок 9-Г, квартира 45
Оскарження: 03.05.2019 11:55 - 13.05.2019 12:56
Початкова пропозиція
22 665.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 665.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.05.2019 12:56
Документи
9
Скарги
6
ТОВ "МЕТИЗ-МАРКЕТ"
Оскарження: 08.05.2019 12:56 - 13.05.2019 12:59
×
-
Код ЄДРПОУ:
41317084
-
Контактна особа:
Тарас Ціліцький +380969419938 ttvbuh@gmail.com
-
Адреса:
04215, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СВІТЛИЦЬКОГО, будинок 26-Б, квартира 203
Оскарження: 08.05.2019 12:56 - 13.05.2019 12:59
Початкова пропозиція
25 902.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 732.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.05.2019 12:59
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕЗОН 99"
Оскарження: 08.05.2019 12:59 - 13.05.2019 13:01
×
-
Код ЄДРПОУ:
41013173
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕЗОН 99" +380637547604 promtek99@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 04208, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 5-А, офіс 6
Оскарження: 08.05.2019 12:59 - 13.05.2019 13:01
Початкова пропозиція
24 733.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 733.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.05.2019 13:01
Документи
16
Скарги
0
ФОП ЖИЛАЧ ВІРА СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2156924004
-
Контактна особа:
ФОП Жилач Віра Сергіївна +380730972081 0730972081@ukr.net
-
Адреса:
14032, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Доценка, 30-А, 44
Початкова пропозиція
25 987.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 987.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
12
Скарги
1