-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-04-25-000885-a
Природний газ
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7fb248cb55aa43c29452c1de5d961772
Внутрішній номер закупівлі:
3327726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-25-000885-a
Замовник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козелецька Віта Петрівна +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
25 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 30.06.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальність "Київоблгаз збут"
Оскарження: 25.04.2019 16:41 - 01.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Шамардак Дмитро Валерійович +380456752892
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав-Хмельницький, вул.Героїв Дніпра, 39
Оскарження: 25.04.2019 16:41 - 01.05.2019 00:00
Ціна пропозиції
228 715.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.04.2019 16:45
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
936ecec782424dda8782e28fe47321c5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-25-000885-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальність "Київоблгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Шамардак Дмитро Валерійович +380456752892
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав-Хмельницький, вул.Героїв Дніпра, 39
Номер договору:
41GB417-646-19
Сума договору:
223 485.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
186 238.13 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
10.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний