-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільний автобус
Тендер Prozorro UA-2019-04-16-000239-b
Торги відмінено
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 6 600.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 6 600.00 UAH
Номер:
49ce5a4e8bd0498dbad978f1c750f873
Внутрішній номер закупівлі:
3325111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-16-000239-b
Замовник:
Відділ освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408361
-
Адреса:
08440, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький р-н, с.Велика Каратуль,вул.Сахна, 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бут Людмила Миколаївна +380456751674 raykab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 600.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2019 11:22 - 22.04.2019 11:26
Період прийому пропозицій:
16.04.2019 11:22 - 02.05.2019 11:26
Аукціон:
03.05.2019 15:28 - 03.05.2019 15:49
Період кваліфікації:
з 03.05.2019 15:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хм. р-н, с.Дем'янці, Дем'янецька ЗОШ І-ІІІ ст.
На карті
Інформація про скасування
Номер:
606f97937790458f91487c47fdefb2bf
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
невірно внесені зміни до ТД
Дата опублікування:
21.05.2019 15:15
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД "ЕТАЛОН АВТО""
×
-
Код ЄДРПОУ:
34248190
-
Контактна особа:
Оксана Василец +380503832985 vasylets.oksana@gmail.com
-
Адреса:
08322, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Проліски, ВУЛИЦЯ БРОВАРСЬКА, будинок 4
Початкова пропозиція
1 870 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Початкова пропозиція
1 999 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 680 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
10
Скарги
0