• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів

Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів

Торги не відбулися

3 200 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
Номер: d3eeab7b8650471ab807cf4b32c50b8f
Внутрішній номер закупівлі: 3322023
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-22-001328-b   
Замовник: Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Полонська Олена Юріївна 380443667457 olena.polonska@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 200 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 30 000.00 UAH
Період уточнення: 22.04.2019 16:15 - 28.04.2019 15:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2019 16:15 - 08.05.2019 15:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 01044, Україна, місто Київ, Київ, вул. Фролівська, 1\6 А’ На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КНП Компані"
Початкова пропозиція 3 180 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 180 000.00 UAH без ПДВ
Документи 29
Скарги 0