• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша оптична) – 30 шт.

Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша оптична) – 30 шт.

Завершена

212 640.00 UAH з ПДВ
Номер: a06d070c42bf46a2b0c795f32850aedc
Внутрішній номер закупівлі: 332078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-07-000897-c   
Замовник: Державний вищий навчальний заклад " Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
Контактна особа: Узунов Лев Олександрович 380444561201,380970242600 tender01@kneu.kiev.ua http://kneu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериАналіз за цим CPV
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (закупівлі: UA-2016-09-26-000223-c та UA-2016-10-17-000035-a).
Очікувана вартість: 212 640.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша оптична) – 30 шт.
Код ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери
Кількість 30 комплект
Період постачання до 19.12.2016
Місце постачання 03680, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, 54/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "МІЩЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА"

Оскарження: 07.11.2016 15:39 - 18.11.2016 00:00
Ціна пропозиції 212 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2016 15:43
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 277f84dd38334818a26b66287ee80ccf
Ідентифікатор договору: UA-2016-11-07-000897-c-c1
Постачальник: ФОП "МІЩЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА"
Номер договору: 120-16
Сума договору: 212 640.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2016 00:00
Дата підписання: 22.11.2016 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Мищенко_2016-11-07-000897-c_212640.pdf
p7s
sign.p7s