• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин А-92, дизельне паливо Євро-5

Зміни до річного плану закупівель

Торги не відбулися

25 158.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.79 UAH
Номер: d2a31f183ade4f47a1d464e5bbb491b1
Внутрішній номер закупівлі: 3309354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-06-000612-c   
Замовник: КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Контактна особа: Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_rayvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 158.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 125.79 UAH
Період уточнення: 06.05.2019 16:01 - 13.05.2019 16:05
Період прийому пропозицій: 06.05.2019 16:01 - 23.05.2019 16:05

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 720 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74601, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул. Українська, 5 На карті
Дизельне паливо Євро-5
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 110 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74601, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул. Українська, 5 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Початкова пропозиція 23 474.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 474.50 UAH з ПДВ
Документи 42
Скарги 0