-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Україномовні дидактичні матеріали для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин
Тендер Prozorro UA-2019-04-02-000063-a
Завершена
779 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 895.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 895.00 UAH
Номер:
b5f2f84c6ced4a7ab00c424e7bb57980
Внутрішній номер закупівлі:
3305465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-02-000063-a
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
779 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 895.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2019 09:07 - 08.04.2019 09:11
Період прийому пропозицій:
02.04.2019 09:07 - 18.04.2019 09:11
Аукціон:
19.04.2019 15:35 - 19.04.2019 16:08
Період кваліфікації:
19.04.2019 16:08 - 23.04.2019 10:39
Період завантаження договору:
23.04.2019 08:53 - 13.05.2019 08:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Україномовні дидактичні матеріали для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин
Кількість
755 штуки
Період постачання
до 01.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
Оскарження: 19.04.2019 16:08 - 04.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Ковельська, 6а/34
Оскарження: 19.04.2019 16:08 - 04.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
698 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
698 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.04.2019 08:53
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСВІТНІЙ ПРОСТІР"
Оскарження: 23.04.2019 08:53 - 04.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42404696
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСВІТНІЙ ПРОСТІР" +380502258787 osvita.prostir@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04053, м.Київ, ПРОВУЛОК КИЯНІВСЬКИЙ, будинок 3/7, офіс 102А
Оскарження: 23.04.2019 08:53 - 04.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
776 030.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
772 130.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2019 10:39
Документи
48
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄВТУХ БОГДАН СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3125720299
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄВТУХ БОГДАН СЕРГІЙОВИЧ +380675035380 3125720299@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 13419, Житомирська обл., Андрушівський район, селище Новоівницьке, ВУЛИЦЯ ЛІСОВА, будинок 11, квартира 29
Початкова пропозиція
773 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
773 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ФОП Яворська Тетяна Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2992017329
-
Контактна особа:
Яворська Тетяна Миколаївна +380989346170 oleg.yavorscky@gmail.com
-
Адреса:
82073, Україна, Львівська область, Старосамбірський район село Спас, с. Спас Старосамбірський район Львівська область
Початкова пропозиція
778 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
778 740.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
f5c23ab6b2fd459c954ad7773973348d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-02-000063-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСВІТНІЙ ПРОСТІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42404696
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСВІТНІЙ ПРОСТІР" +380502258787 osvita.prostir@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04053, м.Київ, ПРОВУЛОК КИЯНІВСЬКИЙ, будинок 3/7, офіс 102А
Номер договору:
131
Сума договору:
772 130.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
06.05.2019 00:00
Статус:
Підписаний