-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Мило»
Тендер Prozorro UA-2019-04-19-000639-c
Торги не відбулися
12 852.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
Номер:
c98088eb1ed34e9eb254befb75536a74
Внутрішній номер закупівлі:
3304915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-19-000639-c
Замовник:
ПАТ "Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київ, м. Київ, вул. Качалова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юрій +380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 852.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
70.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2019 10:53 - 24.04.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2019 10:53 - 04.05.2019 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Мило»
Кількість
238 штуки
Період постачання
20.05.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Частное предприятие "Научно-производственная фирма СВК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20257936
-
Контактна особа:
Частное предприятие "Научно-производственная фирма СВК" +380567901294 postmaster@svk.com.ua
-
Адреса:
Україна, Украина, 49126, г.Днепропетровск, Бульвар Славы, дом. 54
Початкова пропозиція
12 623.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 623.52 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0