• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«ДК 021-2015 - 39530000-6 - Килимові покриття, килимки та килими (Килим для дитячих ігор на підлозі, пазл 6 елементів в комплекті (500х500х10)»

Закупівля здійснюється вцілому

Торги не відбулися

1 960 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 600.00 UAH
Номер: 6268bcc9c22f4b3993319b43dbc82ab1
Внутрішній номер закупівлі: 3304748
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-12-000412-b   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Коваленко Іванна Іванівна 380442749707 tender_106@ukr.net http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килимиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 960 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 19 600.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 58 800.00 UAH
Період уточнення: 12.03.2019 11:15 - 19.03.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2019 11:15 - 29.03.2019 16:00
Аукціон: 01.04.2019 11:58 - 01.04.2019 12:43
Період кваліфікації: 01.04.2019 12:43 - 23.04.2019 13:21

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021-2015 - 39530000-6 - Килимові покриття, килимки та килими (Килим для дитячих ігор на підлозі, пазл 6 елементів в комплекті (500х500х10)»
Код ДК 021:2015: 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими
Кількість 3718 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 03148, Україна, місто Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району міста Києва На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕХОКОР"

Оскарження: 01.04.2019 12:43 - 20.04.2019 00:00
Початкова пропозиція 983 782.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
983 782.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.04.2019 11:12
Документи 25
Скарги 2
Товариство з обмеженною відповідальністю "Термоізол-К"

Оскарження: 09.04.2019 11:12 - 21.04.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 226 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 226 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.04.2019 17:35
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "Епіцентр К"

Оскарження: 10.04.2019 17:35 - 27.04.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 293 864.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 293 864.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.04.2019 16:47
Документи 58
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОРІГОН"

Оскарження: 16.04.2019 16:47 - 27.04.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 561 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 561 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.04.2019 16:51
Документи 47
Скарги 0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "РІН"

Оскарження: 16.04.2019 16:51 - 04.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 922 206.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 922 206.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.04.2019 13:13
Документи 53
Скарги 0
Професійні будівельні рішення

Оскарження: 23.04.2019 13:13 - 04.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 933 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 933 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.04.2019 13:21
Документи 14
Скарги 0