-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (Легковий автомобіль Renault Sandero Stepway ZEN (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2019-04-18-002637-a
Торги не відбулися
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 760.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 760.00 UAH
Номер:
f20fc5cf651248e08c8a94c7fba7b0fe
Внутрішній номер закупівлі:
3304513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-18-002637-a
Замовник:
Виконавчий комітет Першотравневської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41784088
-
Адреса:
53264, Україна, Дніпропетровська область, с. Першотравневе, вул. Гагаріна, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Діна Доценко +380664063743 pershotravnevsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
760.00 UAH
Період уточнення:
18.04.2019 17:39 - 23.04.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2019 17:39 - 03.05.2019 19:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль Renault Sandero Stepway ZEN ( або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
53264, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н с.Першотравневе, вул.Гагаріна , 23
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС № 100"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34685334
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС № 100" +380676337753 sto100kr@i.ua
-
Адреса:
Україна, 50036, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ХАРЦИЗЬКА, будинок 11, приміщення 1
Початкова пропозиція
380 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 000.00 UAH з ПДВ
Документи
14
Скарги
0