-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Тендер Prozorro UA-2019-03-11-000335-a
Торги відмінено
15 668 184.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 78 340.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 78 340.92 UAH
Номер:
e282ce05ba364eeba7965d9562783a7d
Внутрішній номер закупівлі:
3297726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-11-000335-a
Замовник:
Комунальне підприємство Вінницької Міської Ради "Вінницяміськтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33126849
-
Додаткова контактна особа:
Олександр Яворовенко +380432 46-52-36 tv-vmte@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул. 600-річчя,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила Кришталь +380963692131 krushtal123@gmail.com http://vmte.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 668 184.55 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
78 340.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
470 045.53 UAH
Період уточнення:
11.03.2019 10:20 - 01.04.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2019 10:20 - 11.04.2019 10:00
Період прекваліфікації:
11.04.2019 10:02 - 24.04.2019 00:00
Аукціон:
з 06.05.2019 13:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Придбання та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Кількість
29 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
21100, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, будинки розташовані в мікрорайоні Вишенька
На карті
Інформація про скасування
Номер:
044c949d04554877b77335fe2f2cf3f0
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
02.05.2019 15:47
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Спільне підприємство «УКРІНТЕРМ»»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20016760
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Спільне підприємство «УКРІНТЕРМ»» +380683528421 a.milka1602@gmail.com http://www.ukrinterm.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Біла Церква, вул. Петра Запорожця, 307-а, м. Біла Церква, Україна, 09114
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
18.04.2019 18:00
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "КОМЕНЕРГОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34298194
-
Контактна особа:
Николай Nik +380665910477 inn2002@ukr.net
-
Адреса:
04060, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЬЖИЧА, будинок 5 /ЛІТЕРА А/, приміщення 62
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.04.2019 17:57
Документи
24
Скарги
0
ТОВ «НВП «ОПЕКС Енергосистеми»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30521500
-
Контактна особа:
ТОВ «НВП «ОПЕКС Енергосистеми» +380445361190 hordiichuk@opeks.ua http://opeks.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01133 м.Київ, вул.Арсенальна 15, кв. 30
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
18.04.2019 17:58
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРҐО-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33439880
-
Контактна особа:
Климчук Ігор Володимирович 380675086621, 380673538990 i.klimchuk@energo-invest.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вулиця Івана Кудрі, будинок 5
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.04.2019 17:59
Документи
55
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТЕПЛЕ МІСТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41314895
-
Контактна особа:
ТОВ ТеплеМістоБК Володимирович 380960020059, 380960020059 tender@teplemisto.com.ua
-
Адреса:
04116, Україна, місто Київ, Київ, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА РИБАЛКА, будинок 11 Б
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
18.04.2019 17:58
Документи
14
Скарги
2