-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Тендер Prozorro UA-2019-04-19-000519-b
Завершена
6 949 411.11
UAH без ПДВ
Номер:
7b6495c083ef4c7ca3f8c32e6f3d6d7c
Внутрішній номер закупівлі:
3295611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-19-000519-b
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
6 949 411.11 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, територія міста Миколаєва та потенційно-небезпечно об'єкти комунальної форми власності
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України
Оскарження: 19.04.2019 14:48 - 30.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Контактна особа:
Харлан Павло Володимирович +38 (050) 077-18-17 e-mailprsvarz.dp@dsns.gov.ua https://dvgrz.dsns.gov.ua
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривій Ріг, вул. Кобилянського, 223А
Оскарження: 19.04.2019 14:48 - 30.04.2019 00:00
Ціна пропозиції
6 949 411.11 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.04.2019 14:53
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f13ba40a1c07466f8b0eeee0c9ef2341
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-19-000519-b-b1
Постачальник:
Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Контактна особа:
Харлан Павло Володимирович +38 (050) 077-18-17 e-mailprsvarz.dp@dsns.gov.ua https://dvgrz.dsns.gov.ua
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривій Ріг, вул. Кобилянського, 223А
Номер договору:
96/01
Сума договору:
8 235 416.11 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Дата підписання:
02.05.2019 00:00
Статус:
Підписаний