• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо

Завершена

165 710.81 UAH з ПДВ
Номер: 52615e3161ea4206b9b228f3964654c7
Внутрішній номер закупівлі: 3294302
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-17-000588-c   
Замовник: Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
Контактна особа: Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до вимог п.4. ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922- VIII, а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість: 165 710.81 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 970 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, ---, АЗС по всій Одеській області На карті
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 670 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, ---, АЗС по всій Одеській області На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 4100 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, ---, АЗС по всій Одеській області На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"

Оскарження: 17.04.2019 11:57 - 28.04.2019 00:00
Ціна пропозиції 159 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.04.2019 12:07
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 4bbead6e567c4657839c2d2a4398ed65
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-17-000588-c-b1
Постачальник: ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Номер договору: 130
Сума договору: 159 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 02.05.2019 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s