-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Ноутбуки, багатофункціональні пристрої струменеві для друкування, сканування та копіювання документів та ламінатори з витратними матеріалами)
Тендер Prozorro UA-2019-04-15-000893-c
Торги не відбулися
341 342.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 413.42 UAH
мін. крок: 1% або 3 413.42 UAH
Номер:
897d034df2bd4104b1573c15be579e39
Внутрішній номер закупівлі:
3294155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-15-000893-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283270
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушнір Ірина Олександрівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
341 342.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 413.42 UAH
Період уточнення:
15.04.2019 14:27 - 21.04.2019 14:32
Період прийому пропозицій:
15.04.2019 14:27 - 01.05.2019 14:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 26.08.2019
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець,1
На карті
Багатофункціональний пристрій та ламінатор з витратними матеріалами
Кількість
14 комплект
Період постачання
до 26.08.2019
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Синюта Андрій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3592801557
-
Контактна особа:
Синюта Андрій Олександрович +380981556416 syn80@ukr.net
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Огієнка, 20
Початкова пропозиція
339 332.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 332.00 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0