-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2019-03-06-000719-a
Завершена
3 594 728.02
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
Номер:
816c10860bf24953b27a336c55c49837
Внутрішній номер закупівлі:
3291039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-06-000719-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Карпюк +380372584915 tender@obl.cv.energy.gov.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 594 728.02 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2019 11:25 - 13.03.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2019 11:25 - 23.03.2019 10:00
Аукціон:
25.03.2019 12:01 - 25.03.2019 13:01
Період кваліфікації:
25.03.2019 13:01 - 12.04.2019 14:38
Період завантаження договору:
25.03.2019 13:01 - 14.04.2019 13:01
Тендерна документація
- Лот №1 ₴2 000 000.02 ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- Лот №2 ₴1 594 728.00 ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл