-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з комплексного прибирання приміщень (код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання»)
Тендер Prozorro UA-2019-04-02-001624-a
Торги відмінено
271 962.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 360.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 360.00 UAH
Номер:
d0d71a3e76024f83978721eedb4d7cd3
Внутрішній номер закупівлі:
3290516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-02-001624-a
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганіна Олена Анатоліївна +380442804524 ganina@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
271 962.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 360.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 115.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2019 17:33 - 07.04.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2019 17:33 - 17.04.2019 20:00
Аукціон:
18.04.2019 14:50 - 18.04.2019 15:29
Період кваліфікації:
з 18.04.2019 15:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з комплексного прибирання приміщень (код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
b609f3abfb414471b4b530480315fba3
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відхилення всіх тендерних пропозицій
Дата опублікування:
26.04.2019 12:31
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДАН ДЕВЕЛОПМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41788608
-
Контактна особа:
Томашевська Катерина 380970052006, 380970052006 0970052006solo@gmail.com
-
Адреса:
04210, Україна, Київ, Київ, вул. Маршала Малиновського, 19-А
Початкова пропозиція
177 596.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
177 596.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
7
Скарги
0
ПП "Клінінг-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Оксана Ткач +380322443393 oksana_asd@bigmir.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Сахарова, 37
Початкова пропозиція
231 000.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 000.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
5
Скарги
0
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Болсуновська, 31/37
Початкова пропозиція
269 768.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 927.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
4
Скарги
0
ФОП "КОЛОСНІЧЕНКО ЛІЛІЯ ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2710718081
-
Контактна особа:
Валентина Хаспабова +380674093686 khva@ecoclean.ua
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира 38
Початкова пропозиція
271 928.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 928.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
1
Скарги
0
ТОВ "ІМПЕЛ ГРІФФІН СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38748221
-
Контактна особа:
Максим Каримов +380971882068 griffinservice@ukr.net
-
Адреса:
02121, Україна, Київ, м.Київ, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 182
Початкова пропозиція
270 075.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
265 995.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
3
Скарги
0