-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Тендер Prozorro UA-2019-04-25-002227-b
Завершена
15 668 184.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 78 340.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 78 340.92 UAH
Номер:
e268d98e88e04a69be5a12a3ff4bd1a9
Внутрішній номер закупівлі:
3286840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-25-002227-b
Замовник:
Комунальне підприємство Вінницької Міської Ради "Вінницяміськтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33126849
-
Додаткова контактна особа:
Олександр Яворовенко +380432 46-52-36 tv-vmte@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул. 600-річчя,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила Кришталь +380963692131 krushtal123@gmail.com http://vmte.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 668 184.55 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
78 340.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
470 045.53 UAH
Період уточнення:
25.04.2019 15:28 - 17.05.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2019 15:28 - 27.05.2019 10:00
Період прекваліфікації:
27.05.2019 10:04 - 11.06.2019 00:00
Аукціон:
11.06.2019 12:43 - 11.06.2019 13:04
Період кваліфікації:
11.06.2019 13:04 - 13.06.2019 12:09
Період завантаження договору:
11.06.2019 13:04 - 01.07.2019 13:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Придбання та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Кількість
29 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
21100, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, будинки розташовані в мікрорайоні Вишенька
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «НВП «ОПЕКС Енергосистеми»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30521500
-
Контактна особа:
ТОВ «НВП «ОПЕКС Енергосистеми» +380445361190 hordiichuk@opeks.ua http://opeks.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01133 м.Київ, вул.Арсенальна 15, кв. 30
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
05.06.2019 10:32
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "КОМЕНЕРГОСЕРВІС"
Оскарження: 11.06.2019 13:04 - 24.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34298194
-
Контактна особа:
Микола Іванов +380665910477 inn2002@ukr.net
-
Адреса:
04060, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЬЖИЧА, будинок 5 /ЛІТЕРА А/, приміщення 62
Оскарження: 11.06.2019 13:04 - 24.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
15 101 064.00 UAH з ПДВ /
14 600 000.00 UAH з ПДВ
14 600 000.00 UAH з ПДВ
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРҐО-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33439880
-
Контактна особа:
Климчук Ігор Володимирович 380675086621, 380673538990 i.klimchuk@energo-invest.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вулиця Івана Кудрі, будинок 5
Початкова пропозиція
15 649 260.00 UAH з ПДВ /
14 650 000.00 UAH з ПДВ
14 650 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
05.06.2019 10:31
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
64
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ed7186a0ec04346b491e22bf75157df
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-25-002227-b-b1
Постачальник:
ТОВ "КОМЕНЕРГОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34298194
-
Контактна особа:
Микола Іванов +380665910477 inn2002@ukr.net
-
Адреса:
04060, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЬЖИЧА, будинок 5 /ЛІТЕРА А/, приміщення 62
Номер договору:
867-19/26
Сума договору:
14 208 369.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 840 308.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.06.2019 00:00 - 15.04.2020 00:00
Дата підписання:
26.06.2019 12:00
Статус:
Виконаний