-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-04-08-000623-c
Потреба на 2019 рік
Торги не відбулися
260 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 600.00 UAH
Номер:
0b77ab9bb8054c2ea9edf9dda04aacf3
Внутрішній номер закупівлі:
3277415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-08-000623-c
Замовник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козелецька Віта Петрівна +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 600.00 UAH
Період уточнення:
08.04.2019 15:45 - 13.04.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2019 15:45 - 23.04.2019 19:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
25 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Петренко Світлана Василівна 380684456471, 380684456471 Svitlana.Petrenko@kvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
04108, Україна, Київська область, Київ, Проспект Свободи 2Г літера А
Початкова пропозиція
228 715.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 715.00 UAH без ПДВ
Документи
41
Скарги
0