-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматизована система обробки крові - 1 од.
Тендер Prozorro UA-2019-04-23-002484-b
Завершена
8 870 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 350.00 UAH
Номер:
77b939707ed54c358f452d464865dcde
Внутрішній номер закупівлі:
3275451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-23-002484-b
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автоматиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 870 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2019 15:15 - 14.05.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2019 15:15 - 24.05.2019 18:00
Період прекваліфікації:
24.05.2019 18:01 - 16.06.2019 00:00
Аукціон:
18.06.2019 14:50 - 18.06.2019 15:11
Період кваліфікації:
18.06.2019 15:11 - 25.06.2019 13:09
Період завантаження договору:
18.06.2019 15:11 - 08.07.2019 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 870 000.00 Автоматизована система обробки крові - 1 од.