-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Реактиви, вироби для клінічних досліджень/ випробувань)
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-001671-b
Завершена
374 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 870.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 870.50 UAH
Номер:
8b19d22d97c2431e976faa095d430e50
Внутрішній номер закупівлі:
3272553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-22-001671-b
Замовник:
КЗОЗ "Комунальний заклад охорони здоров"я "Перинатальний центр м. Маріуполь""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Жижкіна +380629469970 perinatalniy.centr.mariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
374 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 870.50 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 14:03 - 27.03.2019 14:59
Період прийому пропозицій:
22.03.2019 14:03 - 06.04.2019 15:59
Аукціон:
10.04.2019 13:38 - 10.04.2019 13:59
Період кваліфікації:
10.04.2019 13:59 - 12.04.2019 14:06
Період завантаження договору:
10.04.2019 13:59 - 30.04.2019 13:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні (Реактиви, вироби для клінічних досліджень/ випробувань)
Кількість
535 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Рожков Ігор Васильович
Оскарження: 10.04.2019 13:59 - 23.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2775200172
-
Контактна особа:
Рожков Ігор +380679799373 rigor@i.ua
-
Адреса:
84101, Україна, Донецька область, Слов"янськ, вул. Кавказька б 17
Оскарження: 10.04.2019 13:59 - 23.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
373 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.04.2019 14:06
Документи
11
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2771813233
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ +380990596257 80990596257@mail.ru
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61068, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 102/112, квартира 56
Початкова пропозиція
374 088.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 088.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
035314f692104949a7bf1346bc5eb5c9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-22-001671-b-a1
Постачальник:
Рожков Ігор Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2775200172
-
Контактна особа:
Рожков Ігор +380679799373 rigor@i.ua
-
Адреса:
84101, Україна, Донецька область, Слов"янськ, вул. Кавказька б 17
Номер договору:
42
Сума договору:
373 995.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
373 995.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
23.04.2019 10:39
Статус:
Виконаний