-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-03-28-001792-b
Торги відмінено
1 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
a4660a33640943bcacddf087c48993a8
Внутрішній номер закупівлі:
3269628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-28-001792-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінський Віктор Володимирович +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
28.03.2019 16:18 - 02.04.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2019 16:18 - 12.04.2019 19:00
Аукціон:
15.04.2019 14:18 - 15.04.2019 15:33
Період кваліфікації:
з 15.04.2019 15:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
140 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Доставка до газорозподільної системи, до якої підключено загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Тульчинського району, Вінницької області, а саме: - Кирнасівська ЗШ 1-3 ст.; - Кирнасівська ЗШ 1-2 ст.; - Клебанська ЗШ 1-3 ст. - Кирнасівський ДНЗ №1, - Кирнасівський ДНЗ №2
На карті
Інформація про скасування
Номер:
762246b808b944abb664ceef51d5641e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
у зв'язку з порушенням порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір.
Дата опублікування:
11.06.2019 09:07
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТОЖАРИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32885184
-
Контактна особа:
Олеся Табак +380979478525 stozharugaz@ukr.net
-
Адреса:
24332, Україна, Вінницька область, Тростянецький район, село Капустяни, ВУЛИЦЯ С. МУРОВАНОГО, будинок 9, квартира 13
Початкова пропозиція
980 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОВА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37877430
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОВА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОКОМ" +380577590181 energokom2012@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61166, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, будинок 22А, кімната 9
Початкова пропозиція
847 000.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
797 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
41
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42544369
-
Контактна особа:
Ткаченко Олександр 380964578457, 380964578457 gasenergytrade2018@gmail.com
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Чернешевська,будинок 85,оф.44-49
Початкова пропозиція
1 043 996.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
844 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
897 540.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
895 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
57
Скарги
0
ТОВ ЕКОТЕХНОІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Мереніс Андрій Євгенович +380443945121 etitradegas@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, Київ, вул. Вікентія Хвойки буд. 18/14 оф. 311
Початкова пропозиція
934 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
895 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31767581
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМСЕРВІС" +380673442126 gazpromserv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська обл., Рогатин, 77000, Івано-Франківська обл., Рогатинський район, місто Рогатин, ВУЛ.ГАЛИЦЬКА, будинок 119
Початкова пропозиція
974 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
895 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34528630
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" 0504945694 kvn@uanergy.com http://www.uanergy.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 97 ЛІТЕРА З
Початкова пропозиція
961 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
896 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
39
Скарги
0
ТОВ ЮГ-ГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Франкова Тіна Станиславівна +380487286274 yug_gaz1@ugua.com.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Одарія, 1, каб.303
Початкова пропозиція
937 860.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
897 531.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
34
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442247773 tender.ugr@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
966 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
960 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Вікторія Кузьменко +380962931452 v.kuzmenko@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Початкова пропозиція
980 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
980 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
24
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Марта Гоголь +380677510917 mhohol@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
1 008 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 008 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
7
Скарги
0