• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-95 талони

талони ТМ Shell

Завершена

1 549 500.00 UAH з ПДВ
Номер: a541157e9f0c42e0927f00524796b527
Внутрішній номер закупівлі: 3266147
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-10-000081-c   
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Контактна особа: Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: з метою безперебійного забезпечення замовника талонами на бензин для оперативного вирішення господарських питань, оскільки відкриті торги двічі не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість: 1 549 500.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 талони
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 50000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Діском Юкрейн"

Оскарження: 10.04.2019 09:32 - 21.04.2019 00:00
Ціна пропозиції 1 549 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.04.2019 09:35
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5fb1132c7f34438798e8e7572fc0ddf1
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-10-000081-c-a1
Постачальник: ТОВ "Діском Юкрейн"
Номер договору: 74
Сума договору: 1 820 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 517 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.03.2020 00:00
Дата підписання: 22.04.2019 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
74 Діском Юкрейн талони бензин 95.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Диском юкрейн (1).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
1_Діском Юкрейн Бензин А-95 талони ДУ 20%.pdf
pdf
Діском Юкрейн Бензин А-95 талони ДУ 20% (1).pdf
p7s
sign.p7s