-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютерний клас: персональний комп’ютер вчителя, персональні комп’ютери учнів)
Тендер Prozorro UA-2019-04-01-000147-b
Торги не відбулися
243 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
Номер:
a6d86e622fce4d569826cd5924306173
Внутрішній номер закупівлі:
3253317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-01-000147-b
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Леонідівна Забуга +380660473249,+380563551634,+380993227189 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 219.50 UAH
Період уточнення:
01.04.2019 09:42 - 07.04.2019 17:30
Період прийому пропозицій:
01.04.2019 09:42 - 17.04.2019 17:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп’ютерний клас: персональний комп’ютер вчителя, персональні комп’ютери учнів
Кількість
1 комплект
Період постачання
20.05.2019 - 01.07.2019
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Юр'ївський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Д. Запорожченка, 1
На карті