• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Мило»

Торги не відбулися

12 852.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
Номер: d7c09e86763841b8b760b059a88374a5
Внутрішній номер закупівлі: 3249455
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-02-000168-b   
Замовник: ПАТ "Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин"
Контактна особа: Юрій +380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 852.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 70.00 UAH
Період уточнення: 02.04.2019 09:16 - 07.04.2019 11:00
Період прийому пропозицій: 02.04.2019 09:16 - 17.04.2019 11:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Мило»
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 238 штуки
Період постачання 29.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті