• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин А-95

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер: 1458a884a0c148a599923a579008d041
Внутрішній номер закупівлі: 3244319
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-12-002795-a   
Замовник: ДП "Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України"
Контактна особа: Євгеній Яременко +380660557150,+380974548511 donetsk_ndekc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 12.03.2019 16:50 - 22.03.2019 11:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2019 16:50 - 01.04.2019 12:00
Аукціон: 02.04.2019 14:33 - 02.04.2019 14:54
Період кваліфікації: 02.04.2019 14:54 - 02.04.2019 16:50
Період завантаження договору: 02.04.2019 14:54 - 22.04.2019 14:54

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензиин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 16100 літр
Період постачання 29.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Італійська, 32 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Параллель-М ЛТД"

Оскарження: 02.04.2019 14:54 - 13.04.2019 00:00
Початкова пропозиція 437 115.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 115.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2019 16:50
Документи 33
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Початкова пропозиція 442 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
442 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 63a44d7b7c31403595335d935217958d
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-12-002795-a-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Параллель-М ЛТД"
Номер договору: 1423/19/Б/70
Сума договору: 437 115.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 364 262.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 16.04.2019 11:30
Статус:
Виконаний
pdf
Бензин.pdf
p7s
sign.p7s