-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос НЖН 200
Тендер Prozorro UA-2019-04-15-000278-a
Торги відмінено
102 501.00
UAH з ПДВ
Номер:
cce16cb038c14e41b41ea1f3e7ea568f
Внутрішній номер закупівлі:
3243157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-15-000278-a
Замовник:
КЗ Володимирівський ПНІ ДОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188369
-
Адреса:
53550, Україна, Дніпропетровська область, Томаківський р-н, с. Степанівка, вул. Степова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Кобріна +380675890802 b1fkf9@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ст. 35, п. 4 Закупівля проведена попередньо двічі невдало
Очікувана вартість:
102 501.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос НЖН 200
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.05.2019 - 20.05.2019
Місце постачання
53550, Україна, Дніпропетровська область, Томаківський р-н. с.Степанівка, вул.Степова, 1
На карті
Інформація про скасування
Номер:
82fe93faf61947348e718e9bfe51411b
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Скасувати в звя'зку з невірно обраною процедурою закупівлі.
Дата опублікування:
16.04.2019 10:32
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВЕНТ-СЕРВІС"
Оскарження: 15.04.2019 10:12 - 26.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41264739
-
Контактна особа:
Ткачук В.Г. 0999127715
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ВОВЧИНЕЦЬКА будинок 192 квартира 45
Оскарження: 15.04.2019 10:12 - 26.04.2019 00:00
Ціна пропозиції
102 501.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2019 10:29
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a2bf21a077947a7a51d49f5084815d1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-15-000278-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВЕНТ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41264739
-
Контактна особа:
Ткачук В.Г. 0999127715
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ВОВЧИНЕЦЬКА будинок 192 квартира 45
Сума договору:
102 501.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації