-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування теплового обладнання ІФ ДП «АМПУ»
Тендер Prozorro UA-2019-03-15-000765-b
Послуги з обслуговування теплового обладнання ІФ ДП «АМПУ»
Торги не відбулися
80 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер:
5294a41367524a4ba9e4ad129d95ffb7
Внутрішній номер закупівлі:
3242052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-15-000765-b
Замовник:
Іллічівська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (Адміністрація Іллічівського морського порту)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728418
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська обл., Чорноморськ (Іллічівськ), ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрюков Олексій Олександрович +380486875043 o.striukov@ilk.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
400.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2019 15:52 - 23.03.2019 22:59
Період прийому пропозицій:
15.03.2019 15:52 - 02.04.2019 23:59
Аукціон:
03.04.2019 11:30 - 03.04.2019 11:51
Період кваліфікації:
03.04.2019 11:51 - 05.04.2019 14:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування теплового обладнання ІФ ДП «АМПУ»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.05.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОБЛТЕПЛО"
Оскарження: 03.04.2019 11:51 - 16.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38295616
-
Контактна особа:
Андрей Бобров +380487063634 info@oblteplo.com
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Приморська, буд. 3
Оскарження: 03.04.2019 11:51 - 16.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
76 752.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
76 752.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.04.2019 14:42
Документи
26
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРБУДЕНЕРГОСЕРВІС"
Оскарження: 05.04.2019 14:42 - 16.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40287740
-
Контактна особа:
Прохорович Олег Сергійович 380973344737, 380973344737 chornomorbudenergoservis@ukr.net
-
Адреса:
65013, Україна, Одеська область, Одеса, Миколаївська дорога, 128, корпус 1, офіс 201
Оскарження: 05.04.2019 14:42 - 16.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
79 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
79 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.04.2019 14:44
Документи
5
Скарги
0