-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби захисту рослин
Тендер Prozorro UA-2019-03-13-003777-a
Торги не відбулися
725 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
Номер:
ad8148d47c15429cbc660bde13b77aae
Внутрішній номер закупівлі:
3242049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-13-003777-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05496135
-
Адреса:
08631, Україна, Київська область, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Днесь +380662300199 vik31@ua.fm http://imesg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
725 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 625.00 UAH
Період уточнення:
13.03.2019 20:39 - 19.03.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2019 20:39 - 29.03.2019 00:00
Аукціон:
29.03.2019 12:26 - 29.03.2019 12:47
Період кваліфікації:
29.03.2019 12:47 - 05.04.2019 13:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протруйник Метакса, КС або еквівалент
Кількість
10 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Гербіцид Основа, або еквівалент
Кількість
460 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Інсектицид Канонір Дуо, КС або еквівалент
Кількість
30 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Гербіцид Гезагард 500 FW к.с., або еквівалент
Кількість
500 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Стимулятор росту Вимпел 2, або еквівалент
Кількість
230 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Фунгіцид Док Про, або еквівалент
Кількість
240 кілограм
Період постачання
до 30.06.2019
Стимулятор росту Гуміфілд ВР 18, або еквівалент
Кількість
200 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Ад’ювант Бенефіт, або еквівалент
Кількість
40 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Протруйник Сферіко, або еквівалент
Кількість
35 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Гербіцид Геліос, або еквівалент
Кількість
600 літр
Період постачання
до 30.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Розмай Агро"
Оскарження: 29.03.2019 12:47 - 15.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622215
-
Контактна особа:
Козаченко Дмитро Миколайович +380443386773 for.kozachenko@gmail.com
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, вул. Метрологічна 14Б
Оскарження: 29.03.2019 12:47 - 15.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
631 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
618 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.04.2019 10:57
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "АГРОПРОЦВІТАННЯ"
Оскарження: 04.04.2019 10:57 - 16.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41197386
-
Контактна особа:
Світлана Томазенко +380963788755 svet04@ukr.net
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 14, квартира 67
Оскарження: 04.04.2019 10:57 - 16.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
677 066.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
619 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.04.2019 13:02
Документи
47
Скарги
0