-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-04-04-000028-a
Завершена
165 710.81
UAH з ПДВ
Номер:
e4fa7321d1e24e33b49bff05467a8e60
Внутрішній номер закупівлі:
3237948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-04-000028-a
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до вимог п.4. ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922- VIII, а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість:
165 710.81 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
970 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Бензин А-95
Кількість
670 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
4100 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 04.04.2019 08:28 - 15.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Шулєва Євгенія Володимирівна 0974480452
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мандриківська, буд. 47, офіс 503
Оскарження: 04.04.2019 08:28 - 15.04.2019 00:00
Ціна пропозиції
159 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.04.2019 08:33
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
013110962bb94252bd039eb0e870a985
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-04-000028-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Шулєва Євгенія Володимирівна 0974480452
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мандриківська, буд. 47, офіс 503
Номер договору:
119
Сума договору:
159 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
15.04.2019 00:00
Статус:
Підписаний