-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Cир твердий, сир кисломолочний
Тендер Prozorro UA-2019-03-11-001965-a
Завершена
577 470.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 887.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 887.35 UAH
Номер:
9b6852d5b5434ebaaa316ca9ff619907
Внутрішній номер закупівлі:
3237882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-11-001965-a
Замовник:
КМКОЦ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська, м.Київ, Святошинський район, ВУЛ. ВЕРХОВИННА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Планово-економічний відділ onkocentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
577 470.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2019 15:58 - 17.03.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2019 15:58 - 27.03.2019 11:00
Аукціон:
28.03.2019 15:20 - 28.03.2019 15:59
Період кваліфікації:
28.03.2019 15:59 - 02.04.2019 17:01
Період завантаження договору:
28.03.2019 15:59 - 17.04.2019 15:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴577 470.00 Cир твердий, сир кисломолочний