-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
(Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш
Тендер Prozorro UA-2019-04-02-001247-b
Завершена
350 538.36
UAH з ПДВ
Номер:
84ef5ef9d7a14b7f851f8f83c2bdb55e
Внутрішній номер закупівлі:
3237630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-02-001247-b
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з п. 4 cт. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, тому застосовується переговорна процедура на закупівлю предмету - код ДК 021:2015 – 15880000-0: Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш).
Очікувана вартість:
350 538.36 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш
Кількість
805 кілограм
Період постачання
15.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, Україна, 08154, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м.Боярка, вул. Хрещатик,111
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІПП УКРАЇНА"
Оскарження: 02.04.2019 13:32 - 13.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32524959
-
Контактна особа:
Левітан Ольга Миколаївна +380445376677
-
Адреса:
03127, Україна, Київ, Киев, Голосіївський район ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ будинок 100/2
Оскарження: 02.04.2019 13:32 - 13.04.2019 00:00
Ціна пропозиції
350 538.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2019 13:34
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3556e8b8d464334b3b01c31f5c6c06a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-02-001247-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІПП УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32524959
-
Контактна особа:
Левітан Ольга Миколаївна +380445376677
-
Адреса:
03127, Україна, Київ, Киев, Голосіївський район ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ будинок 100/2
Номер договору:
41
Сума договору:
350 538.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.04.2019 10:00
Статус:
Підписаний