• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин та дизельне паливо)

Торги не відбулися

1 250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 500.00 UAH
Номер: a1d3d6bf293a424b8861c82839e0f60e
Внутрішній номер закупівлі: 3231185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-27-000864-a   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції в Одеській області
Контактна особа: відділ МТЗтаДПР УФМТЗ 380487054467 finansi2@od.minjust.gov.ua http://just.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 31 250.00 UAH
Період уточнення: 27.03.2019 16:21 - 02.04.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2019 16:21 - 12.04.2019 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 27000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 65007, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 8000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 65007, Україна, Одеська область, Одеса, Богдана Хмельницького, 34 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Початкова пропозиція 989 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
989 340.00 UAH з ПДВ
Документи 70
Скарги 0