-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 016:2010 код 28.30.59-15.00 – Комбайни зернозбиральні (ДК 021:2015 код 16340000–0 Збиральні та обмолочувальні машини) Малогабаритний зернозбиральний комбайн для науково-дослідницьких цілей «Sampo-Rosenlew SR 2010» або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2016-10-20-000695-b
Місце та умови поставки: Філія Українського інституту експертизи сортів рослин Волинський обласний державний центр експертизи сортів рослин, адреса: 45725, Волинська обл., Горохівський район, село Звиняче. Транспортування Товару до місця поставки за рахунок Учасника. Кількість, обсяг поставки: 1 одиниця.
Торги відмінено
3 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
Номер:
5ca23406a9464c9797df5c2bd420c0dc
Внутрішній номер закупівлі:
322457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-20-000695-b
Замовник:
Український інститут експертизи сортів рослин
×
-
Код ЄДРПОУ:
00488332
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, м. Київ, Вул. Генерала Родімцева, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аттіла Ковчі +380980092072 kovchi.attila@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2016 13:38 - 03.11.2016 15:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2016 13:38 - 13.11.2016 15:00
Аукціон:
14.11.2016 13:41 - 14.11.2016 14:02
Період кваліфікації:
14.11.2016 14:02 - 16.11.2016 16:54
Період завантаження договору:
14.11.2016 14:02 - 04.12.2016 14:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 016:2010 код 28.30.59-15.00 – Комбайни зернозбиральні (ДК 021:2015 код 16340000–0 Збиральні та обмолочувальні машини) Малогабаритний зернозбиральний комбайн для науково-дослідницьких цілей «Sampo-Rosenlew SR 2010» або еквівалент
×
-
ДК 016:2010:
28.30.59-15.00 Комбайни зернозбиральні
Кількість
1 штуки
Період постачання
20.10.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
45725, Україна, Волинська область, Горохівський район, село Звиняче, село Звиняче
На карті
Інформація про скасування
Номер:
bf290d02d7f245f190e92327ffe4964d
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Відкриті торги визнано такими, що не відбулися з підстав, передбачених абзацом четвертим частини другої статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" у звязку із скороченням видатків на здійснення закупівлі товарів за КЕКВ 3110.
Дата опублікування:
18.11.2016 13:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "САМПО"
Оскарження: 14.11.2016 14:02 - 27.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31140422
-
Контактна особа:
Алексей +380444676762, +380443318208 info@sampo.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, б-р. Л.Українки, 36-Б, оф.2
Оскарження: 14.11.2016 14:02 - 27.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
3 735 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 735 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2016 16:54
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "АГРО-ВІДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33098006
-
Контактна особа:
Дмитрий Рыбальчик 0632746163 vida93@ukr.net
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ, вул. Горького, буд. 43-45, кв. 18
Початкова пропозиція
3 750 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 750 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
847267d0b91644199d748f97f985fcdb
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-20-000695-b-a1
Постачальник:
ПП "САМПО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31140422
-
Контактна особа:
Алексей +380444676762, +380443318208 info@sampo.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, б-р. Л.Українки, 36-Б, оф.2
Сума договору:
3 735 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації