-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (фармацевтична продукція різна)
Тендер Prozorro UA-2019-03-20-002276-a
Завершена
1 499 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ed7d9ec46623477c8373efe4bd9b1905
Внутрішній номер закупівлі:
3217882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-20-002276-a
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У Замовника торгів надалі існує потреба в закупівлі товарів за ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція.
Секретар тендерного комітету, Дмитрійчук М.І. повідомила, що відповідно до ч.4 ст.35 Закону найбільш прийнятною процедурою для здійснення даної закупівлі, є переговорна процедура, оскільки було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Члена тендерного комітету, Юриста Ворожбит В.І, яка наголосила що при цьому предмет закупівлі, його технічні, та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації.
Замовником торгів було направлено запрошення до участі в переговорній процедурі ТзОВ «ПОДОРОЖНИК ЧЕРНІВЦІ». Учасник надав всі відповідні документи в паперовому та в електронному вигляді.
Секретар тендерного комітету, повідомила, що ТзОВ «ПОДОРОЖНИК ЧЕРНІВЦІ» відповідає кваліфікаційним критеріям, визначених в ст.16 Закону та володіє достатнім досвідом необхідних для поставки товару в кількості та якості необхідного Замовнику, а в Замовника відсутні підстави для відхилення пропозиції даного Учасника на підставі ст.17.
Ідентифікатор закупівель які не відбулись:UA-2019-02-07-002341-b ,UA-2019-02-28-000408-a
Очікувана вартість:
1 499 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Епінефрин ( р-р д/ин.амп.1.82мг/мл 1мл N10*(5х2))
×
-
МНН:
epinephrine Epinephrine
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амоксициліну тригідрат ( табл. 500мг N20* (10х2))
×
-
МНН:
amoxicillin Amoxicillin
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ампіцилін(0,5г фл.*)
×
-
МНН:
ampicillin Ampicillin
Кількість
400 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Адеметіонін (500мл фл. Уп №5)
×
-
МНН:
ademetionine Ademetionine
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Бензилпеніціліну натрієва сіль (500000 од 1 фл)
×
-
МНН:
benzylpenicillin Benzylpenicillin
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Бензилпеніціліну натрієва сіль (1000000од в 1 фл.)
×
-
МНН:
benzylpenicillin Benzylpenicillin
Кількість
600 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Бензилбензоат (20%емульсія нашкірна 50г фл)
×
-
МНН:
benzyl benzoate Benzyl benzoate
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Барію сульфат (порошок для приготування суспензії, по 80 г для ін'єкцій 1г уп)
×
-
МНН:
barium sulfate Barium sulfate
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Атропін (амп. 0.1% 1мл N10*)
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амоксицилін (у формі амоксициліну натрію); клавуланова кислота (у формі калію клавуланату) (1000 мг/200мг №10)
×
-
МНН:
amoxicillin Amoxicillin
Кількість
200 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Йод( по 20 мл в 1 фл.)
×
-
МНН:
iodine Iodine
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Sulfamethoxazole + trimethoprim (Сульфаметоксазол; триметоприм) ( 480 табл. N20 (20х1) в/уп*)
×
-
МНН:
sulfamethoxazole and trimethoprim Sulfamethoxazole and trimethoprim
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Брильянтовий зелений (1% 15мл фл)
×
-
МНН:
viride nitens Viride nitens
Кількість
25 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Глюкоза безводна (4.4тр.порошку в пакетах №20 уп.)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гризеофульвін (125мг в таб №40)
×
-
МНН:
griseofulvin Griseofulvin
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гідрокортизон (2мл. 100мг/2мл №1)
×
-
МНН:
hydrocortisone Hydrocortisone
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гентаміцин сульфат (амп.для ін"єкцій 40мг/мл2 №10)
×
-
МНН:
gentamicin Gentamicin
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Колістиметат натрію (1000000мо№10 уп)
×
-
МНН:
colistin Colistin
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Дексаметазон (р-р д/ин.амп. 4мг 1мл N5*)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
Кількість
70 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Вальпроат натрію (табл. 300мг N100*)
×
-
МНН:
valproic acid Valproic acid
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Дигоксин (0,25мг /мл №10)
×
-
МНН:
digoxin Digoxin
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Лактулоза (сироп 3,335г/5мл фл-100мл)
×
-
МНН:
lactulose Lactulose
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Епоетин бета (2000МО/0,3мл по 3 шп. Уп)
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Допамін (конц.д/пр.р-ра д/инф.5мг/мл 5мл амп.N10* уп)
×
-
МНН:
dopamine Dopamine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтазидим (пор.д/р-ра д/ин. 1г №1* фл.в/уп.)
×
-
МНН:
ceftazidime Ceftazidime
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Iбупрофен (сусп.100мг/5мл 100мл*)
×
-
МНН:
ibuprofen Ibuprofen
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Кремнію діоксид колоїдний безводний (210мг №10 табл.)
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Парацетамол (сироп 120мг/5мл по 100мл.)
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
70 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Панкреатин ( табл.50 в упак.)
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Папаверину гідрохлорид (р-н 20мг/мл по 2мл.№10)
×
-
МНН:
papaverine Papaverine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Фуросемід ( р-р д/ин.10мг/мл 2мл амп. N10*)
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Інтерферон альфа (супп.500000 МО №5)
×
-
МНН:
interferon alfa-2a Interferon alfa-2a
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Лінекс ( по 8кап в блестері №16)
×
-
МНН:
lactic acid producing organisms Lactic acid producing organisms
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Кофеїну цитрат (Р-Р Д/інф.і орал по 20 мг/мл 1мл амп№10(5х2)
×
-
МНН:
caffeine Caffeine
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтриаксон (пор.1000мг N12*)
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
120 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Лоратадин (табл.0.01г N20 (10х2)
×
-
МНН:
loratadine Loratadine
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Піперацилін та тазобактам 4гр./0,5гр фл.№1
×
-
МНН:
piperacillin and enzyme inhibitor Piperacillin and enzyme inhibitor
Кількість
32 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Меропенем (порошок для розчину для ін'єкцій 1г )
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Сальбутамол сульфат (р-р д/инг 1мг/мл 2мл конт.одн.№40(10х4)
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Сальбутамол у формі сальбутамолу сульфату (2,5 мг/в 2,5мл №40)
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Омепразол ( капс. 0.02 N10 )
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Лідокаїн гідрохлорид (ам.20мг.мл№10)
×
-
МНН:
lidocaine Lidocaine
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Пакреатин ( капсули 150 мг №20)
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Будесонід (сусп.0,25мг /мл2мл№20 )
×
-
МНН:
budesonide Budesonide
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Преднізолон натрію фосфат ( р-р д/ин.30мг/мл 1мл амп.N3* блистер в/уп.)
×
-
МНН:
prednisolone Prednisolone
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Етанол ( 96% 100мл*)
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
Кількість
900 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Гідрокортизон (пор.инф.100мг N1*)
×
-
МНН:
hydrocortisone Hydrocortisone
Кількість
70 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гідрокортизон (сусп.для інєк25мг/мл ам 2мл №10)
×
-
МНН:
hydrocortisone Hydrocortisone
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Альбендазол (сусп.200мг 5тв фл)
×
-
МНН:
albendazole Albendazole
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Тобраміцин (40мг/ мл №10 )
×
-
МНН:
tobramycin Tobramycin
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Фамотидин (табл.п/о 0.02г N20(10х2)
×
-
МНН:
famotidine Famotidine
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Флуконазол ( капсули 50мг№10)
×
-
МНН:
fluconazole Fluconazole
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефазолін ( пор.д/п р-рa д/ин.1г №10* фл.)
×
-
МНН:
cefazolin Cefazolin
Кількість
57 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефепім гідрохлорид пор.д/ин.1000мг N1 фл №1
×
-
МНН:
cefepime Cefepime
Кількість
250 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефотаксим (пор.д/р-ра д/ин.1г №5 фл в уп.)
×
-
МНН:
cefotaxime Cefotaxime
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтріаксон( пор.д/р-ра д/ин. 1г фл.№10*)
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Еритропоетин (амп.10000МО(1мл.№5)
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цитоколін (250 мг/ мл по 4 мл в амп. № 5)
×
-
МНН:
citicoline Citicoline
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
ЕНАЛАПРИЛ (табл. 0.01г N20**)
×
-
МНН:
enalapril Enalapril
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення / Immunoglobulin normal human (по 50мл у пляшці)
×
-
МНН:
immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
Кількість
170 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Ацикловір (250мл в 1фл.№10 упаков.)
×
-
МНН:
aciclovir Aciclovir
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Аміодарону гідрохлорид (р-н д/ін амп 3мл №6)
×
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Алпростадил (0,1мг/0,2мг№10)
×
-
МНН:
alprostadil Alprostadil
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амікацин (250мг/мл по 2 мл №10)
×
-
МНН:
amikacin Amikacin
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ванкоміцин (фл 500 мг в 1 фл.)
×
-
МНН:
vancomycin Vancomycin
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Імуноглубулін ( 1,5ам №10 амп)
×
-
МНН:
immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Інсулін людський (100 МО/мл в 1 фл 10мл)
×
-
МНН:
insulin (human) Insulin (human)
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Інсулін людський (100мо/мл в 1 млпо 3 мл №5)
×
-
МНН:
insulin (human) Insulin (human)
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ніфуроксазид (табл 200мг №10)
×
-
МНН:
nifuroxazide Nifuroxazide
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Інфезол R 100 (250мл в 1фл.№10 упаков.)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Домперидон (1мг/мл фл 100мл)
×
-
МНН:
domperidone Domperidone
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефуроксим (750мг фл.)
×
-
МНН:
cefuroxime Cefuroxime
Кількість
7 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Препарати крахмалю (1фл - 200мл)
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Фітоменадіон (10МГ/МЛ 1мл/№5)
×
-
МНН:
phytomenadione Phytomenadione
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Залізо ІІІ валентне (50 мг/ мл/фл по 100 мл)
×
-
МНН:
ferric hydroxide polymaltose complexes Ferric hydroxide polymaltose complexes
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Амброксол гідрохлорид (15мг/5мл в фл 100мл)
×
-
МНН:
ambroxol Ambroxol
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Дротаверину гідрохлорид (20мг/мл/по 2мл №5)
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ніфуроксазид (сусп.200мг/ 5мл фл100мл)
×
-
МНН:
nifuroxazide Nifuroxazide
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Інозин (200мг. в таб.№50)
×
-
МНН:
inosine Inosine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтріаксон натрію (порошок для ін.1000мг )
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Хлоропіраміну гідрохлорид (20мг/мл по 1 мл в ам.№5)
×
-
МНН:
chloropyramine Chloropyramine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Метформін гідрохлорид (табл.по 500мг.№60)
×
-
МНН:
metformin Metformin
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Моксифлоксацин (400мг/250мл в 1 фл.)
×
-
МНН:
moxifloxacin Moxifloxacin
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Фолієва кислота (таб.по 5 мг №50)
×
-
МНН:
folic acid Folic acid
Кількість
11 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Алюмінію сполуки (20%гель в пак.№20)
×
-
МНН:
aluminium phosphate Aluminium phosphate
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Урсодезоксихолева кислота (суспензія 250 мг/5мл фл 30мл.)
×
-
МНН:
ursodeoxycholic acid Ursodeoxycholic acid
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Калію йодид (по 100мкг в таб.№100)
×
-
МНН:
potassium iodide Potassium iodide
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Левотироксин натрію (таб.по 50 мкг №50 уп.)
×
-
МНН:
levothyroxine sodium Levothyroxine sodium
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Аміновен Інфант (фл.100мл)
×
-
МНН:
amino acids Amino acids
Кількість
125 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Допамін (5мг/мл по 5 мл. в ам. №10)
×
-
МНН:
dopamine Dopamine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Кислота аскорбінова (100мг/мл по 2мл в амп.№10)
×
-
МНН:
ascorbic acid Ascorbic acid
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефоперазон та сульбактам (1гр в фл. №1)
×
-
МНН:
cefoperazone Cefoperazone
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амоксицилін,клавуланат (амок.-1грам, клавуланат -200мг в 1 фл)
×
-
МНН:
amoxicillin and enzyme inhibitor Amoxicillin and enzyme inhibitor
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амоксицилін,клавуланат( 500мг/125мг в таб.№14)
×
-
МНН:
amoxicillin and enzyme inhibitor Amoxicillin and enzyme inhibitor
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Депроінізований гемодеріват із крові телят та його комбінації (40мг в мл.по 2 мл в ам. 25)
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ретінол(vit A) (33000МО в капс.№50)
×
-
МНН:
retinol (vit a) Retinol (vit A)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гліцин (таб. 100мг №5)
×
-
МНН:
glycine Glycine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Меропенем (10000мг. В фл.№10)
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Хлоргексидин (р-н0,05% 100мл)
×
-
МНН:
chlorhexidine Chlorhexidine
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Хлорамфенікол (ін"єкції по 0,5г в фл.)
×
-
МНН:
chloramphenicol Chloramphenicol
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Іміпенем, циластатин натрію (500мг/500м в фл.№1)
×
-
МНН:
imipenem and enzyme inhibitor Imipenem and enzyme inhibitor
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ксилометазолін (краплі назальні0,05%)
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Солі для пероральної регідратації (порошок №20)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Міконазол (мазь 2% 15г в т.)
×
-
МНН:
miconazole Miconazole
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтріаксон сульбатомакс (500мг/200мг в 1 фл)
×
-
МНН:
ceftriaxone, combinations Ceftriaxone, combinations
Кількість
80 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефепім (1000мг в 1 фл)
×
-
МНН:
cefepime Cefepime
Кількість
169 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДОРОЖНИК ЧЕРНІВЦІ"
Оскарження: 20.03.2019 16:07 - 31.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40819184
-
Контактна особа:
Дуда Сергій Анатолійович +380987247690
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, місто Львів, Франківський район ВУЛ.ГАШЕКА Я. будинок 15А квартира 38
Оскарження: 20.03.2019 16:07 - 31.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 471 629.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2019 16:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8e58f26d6ff480c8b58dd60d702af6b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-20-002276-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДОРОЖНИК ЧЕРНІВЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40819184
-
Контактна особа:
Дуда Сергій Анатолійович +380987247690
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, місто Львів, Франківський район ВУЛ.ГАШЕКА Я. будинок 15А квартира 38
Номер договору:
34
Сума договору:
1 471 629.29 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 375 354.48 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.04.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.04.2019 10:00
Статус:
Виконаний