• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Підрізання дерев і живих огорож

Підрізання дерев і живих огорож

Завершена

326 360.00 UAH з ПДВ
Номер: 2539be213ff2412f901645280b5a2fbe
Внутрішній номер закупівлі: 3215773
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-27-000580-c   
Замовник: Виконавчий комітет Старобільської міської ради
Контактна особа: Ковальов Анатолій Анатолійович +380646121990 misto.starobilsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником двічі відмінено відкриті торги згідно предмету закупівлі послуг «Підрізання дерев і живих огорож» через відсутність достатньої кількості учасників та у порядку ст..31 Закону (оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель №№ UA-2019-02-12-000118-с/ UA-2019-03-04-000150-c відповідно), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість: 326 360.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож
Код ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 92703, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, територія міста Старобільськ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БЛАГОУСТРІЙ м.СТАРОБІЛЬСЬК,

Оскарження: 27.03.2019 14:26 - 07.04.2019 01:00
Ціна пропозиції 326 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2019 14:27
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: cc2d184cfc4041abb487b298e952a0ae
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-27-000580-c-c1
Постачальник: БЛАГОУСТРІЙ м.СТАРОБІЛЬСЬК,
Номер договору: 43
Сума договору: 391 284.48 UAH з ПДВ
Сума договору: 326 070.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання: 09.04.2019 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 43.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода до дог.43.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода (підрізання дерев).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода (підріз.дерев і жив.огорож).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода (підріз.дерев).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Звіт про вик. (підріз.дерев).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s