-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2019-03-18-000010-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
52d111239b3e470c92aecfc211e55e5d
Внутрішній номер закупівлі:
3213768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-18-000010-a
Замовник:
Великоолександрівська сільська рада Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363484
-
Адреса:
08320, Україна, Київська область, село Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власкова Любов Володимирівна +380503817625 vos.rada@gmail.com http://vos-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Закупівлі послуг згідно ДК 021:2015 50230000-6 послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради) , які були оголошені 08.02.2019 року та 25.02.2019 року не відбулись по причині відсутності достатньої кількості учасників. Отже, від повідно до частини 4 статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі" застосовується переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
08320, Україна, Київська область, с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець
Оскарження: 18.03.2019 13:13 - 30.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1822506774
-
Контактна особа:
Ломако Володимир Данилович (04595)7-27-70 cherkasov_igor@ukr.net
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Скіфська,буд. 24 А, кв. 9
Оскарження: 18.03.2019 13:13 - 30.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
228 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2019 10:51
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c81918900da546e887113c12a9527c25
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-18-000010-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець
×
-
Код ЄДРПОУ:
1822506774
-
Контактна особа:
Ломако Володимир Данилович (04595)7-27-70 cherkasov_igor@ukr.net
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Скіфська,буд. 24 А, кв. 9
Номер договору:
58
Сума договору:
228 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
05.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний