• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельне паливо.

Товар

Завершена

460 641.00 UAH з ПДВ
Номер: 8735da3e2bb74feb997cc49257c1d788
Внутрішній номер закупівлі: 3213738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-01-002306-b   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області
Контактна особа: Віктор Станкевич +380673099661 vozakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість: 460 641.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 16750 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Теплична,5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"

Оскарження: 01.04.2019 23:49 - 07.04.2019 00:00
Ціна пропозиції 460 641.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2019 23:51
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 536ca604eccb43a6be708028dee429fe
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-01-002306-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Номер договору: 5/119
Сума договору: 460 641.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 383 867.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 08.04.2019 16:43
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s