• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 «15610000-7 продукція борошномельно-круп'яної промисловості»

Завершена

80 838.40 UAH з ПДВ
Номер: 60e74e2176b44a31b84b24a65fcd8d9e
Внутрішній номер закупівлі: 3212446
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-28-001279-b   
Замовник: Комунальна установа "Бердянський геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
Контактна особа: Андрій Яценко +380671048953 ayacenkogp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, протокол ТК
Очікувана вартість: 80 838.40 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «15610000-7 продукція борошномельно-круп'яної промисловості» (крупа пшено, крупа гречана, рис облущений, крупа арновка, крупа перлова , крупа вівсяна.)
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 4318 кілограм
Період постачання 10.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 71100, Україна, Запорізька область, м.Бердянськ, вул.Мічуріна буд. 87 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Романенко Кирило Ігорович

Оскарження: 28.03.2019 14:52 - 08.04.2019 01:00
Ціна пропозиції 80 838.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.03.2019 14:56
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6c8496246acf4112b3f1061cecbb25e5
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-28-001279-b-b1
Постачальник: Романенко Кирило Ігорович
Номер договору: 162
Сума договору: 80 838.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 80 838.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 08.04.2019 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог162Крупи1561.pdf
p7s
sign.p7s