-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Смужки індикаторні, тест-смужки.
Тендер Prozorro UA-2019-04-02-001201-b
7 позицій
Торги відмінено
11 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 57.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 57.50 UAH
Номер:
6a56f41fc8484a3093a310f001babf02
Внутрішній номер закупівлі:
3211811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-02-001201-b
Замовник:
Комунальна установа "Мелітопольський протитуберкульозний диспансер" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498950
-
Адреса:
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Чкалова, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладкова Людмила Сергіївна +380619254312 mptd_06@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
57.50 UAH
Період уточнення:
02.04.2019 13:19 - 04.04.2019 13:24
Період прийому пропозицій:
04.04.2019 13:24 - 08.04.2019 13:24
Період кваліфікації:
з 08.04.2019 13:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Індикаторні смужки 132/20 зовнішній №1000
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Індикаторні смужки 132/20 внутрішній №1000
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Індикаторні смужки для визначення цукру в сечі №50
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Індикаторні смужки для аналізу сечі №50
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Індикаторні смужки для визначення білка у сечі №50
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Індикаторні смужки для визначення кетонових тіл №50
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Тест-смужки One Touch Select №50
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
468aba47114142d1ad1b84cbf689f25d
Опис причини скасування:
Неможливість усунути помилки допущені Замовником при публікації оголошення про проведення закупівлі через систему електронних торгів, а саме вимога до Учасників надати документи які можуть призвести до дискваліфікації.
Дата опублікування:
08.04.2019 13:42
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Константінова Оксана Евгенівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3177723360
-
Контактна особа:
Оксана Константінова +380506508012 kosturandrei@gmail.com
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, ул. Харьковская, 106, кв. 269
Початкова пропозиція
9 222.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 222.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
11
Скарги
0