-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Вакуумні пробірки, пробірки аплікатори (тампон-зонт), утримувачі вакуумних пробірок, голки для мультизабора
Тендер Prozorro UA-2019-03-27-000429-a
4 позиції
Торги відмінено
5 555.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 27.78 UAH
Номер:
95386022fdcf40bf80760543391137c9
Внутрішній номер закупівлі:
3211783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-27-000429-a
Замовник:
Комунальна установа "Мелітопольський протитуберкульозний диспансер" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498950
-
Адреса:
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Чкалова, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладкова Людмила Сергіївна +380619254312 mptd_06@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 555.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
27.78 UAH
Період уточнення:
27.03.2019 13:05 - 29.03.2019 13:10
Період прийому пропозицій:
29.03.2019 13:10 - 02.04.2019 09:00
Аукціон:
03.04.2019 14:01 - 03.04.2019 14:22
Період кваліфікації:
з 03.04.2019 14:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вакуумна пробірка з активатором згортання 13*100 мм (для 9 мл крові, помаранчевою кришкою), 100 шт/уп
Кількість
7 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Голка для мультизабора крові Nipro, 22Gx11/2, 0,7х40 mm №100
Кількість
7 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Утримувач Vacumed для вакуумних пробірок, 100 шт/уп
Кількість
7 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Пробірка аплікатор (тампон-зонт)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
367d7db8c4b44017825ac1d4fc5b2589
Опис причини скасування:
Неможливість усунути помилки допущені Замовником при публікації оголошення про проведення закупівлі через систему електронних торгів, а саме вимога до Учасників надати документи які можуть призвести до дисквапіфікації
Дата опублікування:
08.04.2019 13:38
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СТЕРІМЕД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40309753
-
Контактна особа:
Литвиненко Геннадій Вікторович +380987499217 1sterimed@gmail.com
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, Одеса, Пассіонарії 17а
Початкова пропозиція
3 698.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 698.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
13
Скарги
0
Фiзична особа-пiдприємець Шаповалов Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1905101758
-
Контактна особа:
Шаповалов Олександр Володимирович 0636847188, lili100568@ukr.net
-
Адреса:
65080, Україна, Одеська область, Одеса, Люстдорфська дорога,27 буд.33 кв.2
Початкова пропозиція
4 719.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 719.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
2
Скарги
0