-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-000810-b
Природний газ
Торги не відбулися
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 600.00 UAH
Номер:
842fc33fd8694d5daa6446b767e9eb4d
Внутрішній номер закупівлі:
3209337
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-22-000810-b
Замовник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козелецька Віта Петрівна +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 600.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 11:08 - 28.03.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2019 11:08 - 07.04.2019 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
25 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Олександр Кравець +380687074595 o.kravec@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Початкова пропозиція
175 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
175 000.00 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0