-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дріт зварювальний Св-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)
Тендер Prozorro UA-2016-10-28-000629-a
Торги відмінено
964 151.26
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 820.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 820.76 UAH
Номер:
b2b8b0c693224cddbe8fcd8e369d0e25
Внутрішній номер закупівлі:
320905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-28-000629-a
Замовник:
Філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Адреса:
08502, Україна, Київська обл., Фастів, м. Фастів, вул. Андрія Шептицького, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костецька Т.М. +38 067-652-23-40 tender@rwk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44315000-1 КатанкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
964 151.26 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 820.76 UAH
Період уточнення:
28.10.2016 13:40 - 04.11.2016 13:36
Період прийому пропозицій:
28.10.2016 13:40 - 14.11.2016 13:36
Аукціон:
15.11.2016 15:19 - 15.11.2016 15:52
Період кваліфікації:
з 15.11.2016 15:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт зварювальний Св-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
30158 кілограм
Період постачання
до 31.12.2016
Інформація про скасування
Номер:
706c29122e6047f3a17aa135759bbbc9
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
згідно ст. 31 п.1 Закону України «Про публічні закупівлі»: «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель»
Дата опублікування:
18.11.2016 08:26
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Частное предприятие "АКОНИТ-ДС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30402418
-
Контактна особа:
Частное предприятие "АКОНИТ-ДС" +380444943345 dmytro.home@gmail.com http://www.akonit.com.ua
-
Адреса:
Україна, 02660, Киев, ул. Шимановского 2/1, офис 104
Початкова пропозиція
807 507.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
788 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "АКЦЕПТ КР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38789313
-
Контактна особа:
Євген Павленко +380975602356 acceptkrog@gmail.com
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Ветеранів праці, б. 31, кв. 8
Початкова пропозиція
861 169.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
788 636.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
7
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельний Будинок" Стальний Легіон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39508582
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельний Будинок" Стальний Легіон" +38057760-29-28 alena_legion@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., м. Харків, вул. Бакуліна, 11, офіс 5-36
Початкова пропозиція
964 000.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
964 000.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
12
Скарги
0
МЕТИЗ-ТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
31380102
-
Контактна особа:
МЕТИЗ-ТРЕЙД +380612126126 metiz-trade@ukr.net http://metiztrade.com
-
Адреса:
Україна, Запоріжжя. вул. Артема 67 к 55
Початкова пропозиція
964 144.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
964 144.34 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
17
Скарги
0