-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень Департаменту охорони здоров"я міської ради по вул. Патріотичній, 20-а в м.Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2016-10-11-001175-b
Торги не відбулися
2 894 177.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 471.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 471.00 UAH
Номер:
8cce38e32be745eca55895bef920c1be
Внутрішній номер закупівлі:
320849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-11-001175-b
Замовник:
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591417
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Патріотична, 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Берднікова Юлія Олександрівна +380612322706 zakupki_uoz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 894 177.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 471.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2016 14:53 - 17.10.2016 14:58
Період прийому пропозицій:
11.10.2016 14:53 - 27.10.2016 14:58
Аукціон:
28.10.2016 11:18 - 28.10.2016 11:45
Період кваліфікації:
28.10.2016 11:45 - 07.11.2016 16:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщень Департаменту охорони здоров"я міської ради по вул. Патріотичній, 20-а в м.Запоріжжя
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.11.2016 - 31.08.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Гарант-Строй 2007
Оскарження: 28.10.2016 11:45 - 13.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35596261
-
Контактна особа:
Брехар Лариса Петрівна +380661402445 sms1616@mail.ru
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дудикіна, б.24, кв. 42
Оскарження: 28.10.2016 11:45 - 13.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
2 692 610.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 022 610.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.11.2016 15:33
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "Лакма-Z"
Оскарження: 02.11.2016 15:33 - 18.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31010988
-
Контактна особа:
Сімаков Олег Сергійович +380612241500 lakma-z@mail.ru
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Патріотична, 54, кв. 41а
Оскарження: 02.11.2016 15:33 - 18.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
2 533 916.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 249 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2016 11:14
Документи
18
Скарги
0
ТОВ CК "Флагман"
Оскарження: 07.11.2016 11:14 - 18.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39322527
-
Контактна особа:
Литвиненко Ірина Анатоліївна +380617170111 ckflagman2015@mail.ru
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Сакко і Ванцетті, буд. 3 кв. 9
Оскарження: 07.11.2016 11:14 - 18.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
2 560 075.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2016 16:09
Документи
15
Скарги
0