-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин марки А-92, Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-03-12-002909-a
Завершена
450 425.00
UAH з ПДВ
Номер:
f41bb45830c74f6ca5c331907c52fee9
Внутрішній номер закупівлі:
3198209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-12-002909-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЕНІЧЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212647
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, Генічеський район місто Генічеськ, ПРОСПЕКТ МИРУ будинок 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Петрівна Кузнєцова +380553432505 pmsdgenich_centr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, - переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Комунальним некомерційним підприємством Генічеський центр первинної медико – санітарної допомоги Генічеської районної ради Херсонської області було двічі відмінено процедури закупівлі по предмету: код за ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти (бензин марки А-92, дизельне паливо) тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях оголошень UA-2019-01-31-000237-b, UA-2019-02-18-002620-b. Оскільки потреба у закупівлі залишається, як виняток необхідно провести переговорну процедуру закупівлі відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від № 922-VIII від 25.12.2015 р. Закупівлю за предметом код за код за ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти (бензин марки А-92, дизельне паливо) прийнято рішення здійснити у ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АМІК УКРАЇНА". Вищевказаний постачальник має успішний досвід виконання аналогічних договорів щодо постачання нафтопродуктів. Окрім цього, під час проведення переговорів, сторонами були погоджені об’єми, ціни та інші умови поставки товарів. Підстав для відмови в укладенні договору з ПІДПРИЄМСТВОМ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АМІК УКРАЇНА" відсутні. Не укладання або несвоєчасне укладання договору з ПІДПРИЄМСТВОМ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АМІК УКРАЇНА" призведе до припинення/обмеження забезпечення автотранспорту замовника пальним, що як наслідок ускладнить виконання Замовником, завдань та функцій покладених на нього. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р., 2. Звіти згідно оголошень оголошень UA-2019-01-31-000237-b, UA-2019-02-18-002620-b
Очікувана вартість:
450 425.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92
Кількість
16050 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, АЗС в м. Геніченськ та Геніченському р-ні
На карті
Дизельне паливо
Кількість
1250 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, АЗС в м. Геніченськ та Геніченському р-ні
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АМІК УКРАЇНА"
Оскарження: 12.03.2019 17:16 - 23.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30603572
-
Контактна особа:
Вініченко Є.В. +380445939300
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, Київ, Подільський район ВУЛИЦЯ ВЕРХНІЙ ВАЛ буд. 68
Оскарження: 12.03.2019 17:16 - 23.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
450 425.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2019 17:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e3fc583f0d2d4a1ea05635be9912fb9d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-12-002909-a-a1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АМІК УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30603572
-
Контактна особа:
Вініченко Є.В. +380445939300
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, Київ, Подільський район ВУЛИЦЯ ВЕРХНІЙ ВАЛ буд. 68
Номер договору:
№ КІ/2019
Сума договору:
450 425.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
375 354.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
03.04.2019 11:00
Статус:
Виконаний