-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова)
Тендер Prozorro UA-2019-03-07-001420-a
Завершена
399 783.50
UAH з ПДВ
Номер:
2821470078a64fb7b052f605667cf5dc
Внутрішній номер закупівлі:
3194312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-07-001420-a
Замовник:
Відділ освіти Яворівської районої державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38502312
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, Львівська, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дорош Михайло Петрович +380974419142 osvita_yavoriv@i.ua http://yavoriv-vo.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Оскільки відповідно до Закону, Замовником було двічі проведено відкриті торги на закупівлю ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 03410000-7 –Деревина (дрова). Перші з них було оголошено 31.01.2019; 15 лютого 2019 торги не відбулись, оскільки жодним постачальником не було подано тендерну пропозицію; другі відкриті торги на закупівлю ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 03410000-7 –Деревина (дрова) було оголошено 18.02.2019; 05 березня 2019 торги повторно не відбулись, знову ж таки жодним постачальником не було подано тендерну пропозицію. Таким чином, необхідно здійснити закупівлю дров за переговорною процедурою. Пункт 4 частини 2 статті 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII надає повноваження Замовнику застосувати переговорну процедуру, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документальним підтвердженням необхідності застосування переговорної процедури є: • по-перше, причиною відміни торгів має бути саме подання до участі в них менше двох тендерних пропозицій щодо нижченаведених лотів: Лот 1 - Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (65,6 м3 т.п.) Лот 2 - Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (55 м3 т.п.) Лот 3 - Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (166 м3 т.п.) Лот 4 - Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (77,5 м3 т.п.) • вимоги до предмету закупівлі та до Учасника не мають відрізнятись від тих, що були визначенні в тендерній документації при проведенні відмінених торгів.
Очікувана вартість:
399 783.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴82 656.00 Лот 1 - Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (65,6 м3 т.п.)
- Лот №2 ₴57 750.00 Лот 2 - Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (55 м3 т.п.)
- Лот №3 ₴189 240.00 Лот 3 - Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (166 м3 т.п.)
- Лот №4 ₴70 137.50 Лот 4 - Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (77,5 м3 т.п.)