-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2019-02-14-000426-a
фармацевтична продукція
Завершена
754 591.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 15.00 UAH
мін. крок: 0% або 15.00 UAH
Номер:
1e5f2e1065fd4498be8a6133b99ec12b
Внутрішній номер закупівлі:
3182191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-14-000426-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40953405
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирская область, Станишовка, Сквирське шосе, 3, Станишівка, Житомирський район, Житомирська область, Україна, 12430
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Мельник +380686191419 40953405-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
754 591.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.02.2019 13:46 - 24.02.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2019 13:46 - 06.03.2019 00:00
Аукціон:
06.03.2019 13:58 - 06.03.2019 14:19
Період кваліфікації:
06.03.2019 14:19 - 14.03.2019 09:14
Період завантаження договору:
12.03.2019 12:08 - 01.04.2019 12:08
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴118 031.10 ліки різні
- Лот №2 ₴13 800.00 діагностичні засоби
- Лот №3 ₴115 710.00 ліки для дітей,які хворіють на рідкісні орфанні захворювання
- Лот №4 ₴367 750.00 загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини
- Лот №5 ₴1 500.00 продукція медичного призначення,крім лікарських засобів
- Лот №6 ₴137 800.00 Реактиви та контрастні речовини